ARTEAM Resurs Szczecin

Prowadzimy serwis urządzeń służących do przenoszenia i mocowania ładunków. Serwis zawiesi łańcuchowych, linowych, pasowych, wciągarek elektrycznych, ręcznych, łańcuchowych, linowych. Uchwytów samozaciskowych do podnoszenia blach w poziomie oraz w pionie. Uchwytów magnetycznych. Prowadzimy serwis i naprawy hydrauliki siłowej.

Przeglądy wciągników, uchwytów, zawiesi oraz hydrauliki siłowej

Wykorzystywanie pojazdów czy maszyn wyposażonych w układy do łatwego przenoszenia rozmaitych ładunków wiąże się z koniecznością regularnego dbania o ich stan techniczny. W tym celu proponujemy nasze usługi, które świadczymy jako sprawdzony serwis hydrauliki siłowej. Wykonujemy naprawy skomplikowanych systemów, przywracając im pełną sprawność w przypadku wykrycia ewentualnej usterki. Zapraszamy do współpracy!

Co najczęściej obejmuje serwis hydrauliki siłowej?

W przypadku opisywanych układów podstawową czynnością konserwacyjną jest kontrola stanu wszelkich przewodów pod kątem ich szczelności. Jeśli w tym zakresie występują nieprawidłowości, konieczna jest naprawa hydrauliki siłowej. Jej serwis to również regeneracja siłowników, węży wspomagania, a także pomiary czystości oleju będącego medium roboczym. W ramach realizowanych czynności sprawdzamy też pompy oraz inne elementy wspomnianych systemów wykorzystywanych np. w maszynach budowlanych. Po więcej informacji na ten temat zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.